Домой » Флешка замполита » Командование ВСУ забрасывает жалостливыми письмами родных и близких «аватаров» из 28 омбр

Командование ВСУ забрасывает жалостливыми письмами родных и близких «аватаров» из 28 омбр

В распоряжении журналистов портала «Оккупации.НЕТ» оказалась флешка с рабочей документацией замполита воинской части полевая почта В0095. На электронном носителе содержится много интересной информации, касающейся правонарушений, совершаемых солдатами в\ч В0095, а так же фактах дезертирства и небоевых потерях.

Кроме того, на электронном носителе было несколько образцов писем к родным и близким т.н. «аватаров» (прим. ред. — сильнопьющие солдаты ВСУ). Письма больше похоже на жалостливые просьбы доведенного до отчаяния человека, нежели на обращения военного командования к гражданским лицам. Видимо, у командования уже нет сил противостоять «аватарам»…

Далее приводим подобное «письмо домой». Текст и пунктуация автора.

Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Тернівка, вул.. Маркова – 20/23 – Коркішко Олені Василівні

Шановна КОРКІШКО Олена Василівна

Звертається до Вас командування 28 окремої механізованої бригади де проходить  службу Ваш чоловік.  Ми  вимушені звернутися до Вас, бо вже зірвався терпець та щоб Ви, були обізнані з тим, як виконує свій священний обов’язок по захисту територіальної цілісності України Ваш чоловік стрілець-зенітник 2 зенітного ракетного взводу 3 зенітної ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону солдат КОРКІШКО Олег Анатолійович.

В цей важкий для країни час коли з газет та телебачення Ви чуєте, як суспільство реагує на все, що відбувається у Збройних Силах України, коли весь Український народ покладає  надії на те, що військовослужбовці достойно виконують свій обов’язок по захисту Вітчизни, коли всі діляться останнім, щоб підтримати своїх захисників, проводять акції по підтримці своєї армії Ваш   чоловік  відноситься до тієї категорії, які є ганьбою та недостойним високого звання Захисника.

Так серед білого дня близько 15.00 24 листопада 2015 року солдат КОРКІШКО Олег Анатолійович разом зі своїм співслужбовцем солдатом СИНЯКОВИМ О.В. на території навчального закладу (загальноосвітньої школи) вживав спиртні напої, де на нього в неприглядному виді дивилися діти та жінки, яких він «захищає». І це не поодинокий випадок, який трапляється з Вашим чоловіком, він постійно вживає спиртні напої !!!

Коли ви відправляли свого чоловіка для захисту Вітчизни, на нього покладалися надії , що він буде справжнім патріотом. Ви мабуть турбувалися та турбуєтеся  про його долю, щоб він повернувся живим та здоровим до  рідної домівки з високо піднятою головою, як такий, що виконав свій обов’язок, так як виконували його — наші батьки та діди не жаліючи життя та здоров’я, проливали свою кров за мир та спокій у державі.

А на цей час навпаки, ми повинні врятовувати життя Вашого чоловіка та батька для своїх дітей від тієї отрути, яку він за власним бажанням вживав.

Це вже не говорячи про можливі наслідки тієї протиправної поведінки, що  могли би бути скоєні Вашим чоловіком в стані алкогольного сп’яніння, а це й «каліцтво або загибель», які могли трапитись внаслідок застосування зброї,  це й «злочини», пов’язані з пограбуванням, насильством по відношенню до мирного населення та товаришів по службі.

Ми не беремось прогнозувати, що може статися з Олегом в майбутньому,  якщо він продовжить нехтувати всім та вживати спиртні напої. Який приклад він може дати своїм дітям та в майбутньому онукам? Чому він їх навчить?

На цей час він міг би вже знаходитись в дома у цинковій труні або за гратами під слідством.  І таких негативних прикладів, на превеликий жаль, дуже багато, коли військовослужбовці скоюють злочини перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та гинуть перебуваючи в такому стані. І тоді сім’я     залишається без будь-яких пільг.

Можемо передбачити такі Ваші думки, що його таким порушником дисципліни зробила  армія та бойова обстановка. В наш час такі речення  дуже популярні. Але вживати алкогольні напої та виглядати після цього як худоба   його тут не навчають.

Вважаю, що Ви, як дружина, повинні вплинути на свого чоловіка та на його поведінку, щоб його служба не закінчилась за ґратами, чи в цинковій  труні.

Також сповіщаємо Вас, що Ваш чоловік за свою провину понесе суворе покарання та буде позбавлений грошового забезпечення у розмірі більше 3000 гривень, а також проти нього буде складений протокол про скоєння ним адміністративного правопорушення, згідно його буде притягнуто до штрафу у розмірі від 1190 до 2450 гривень. Ось ціна пляшки горілки, яку вжив Ваш чоловік!!!  Дані кошти могли б бути використані для придбання одягу, їжі (солодощів для дітей), оплату комунальних послуг, але, на жаль, Ваш чоловік своїми діями  все це звів нанівець.

Поведінка солдата КОРКІШКО О.А. заслуговує на загальну ганьбу, такий лист ми направили до Голови Тернівської селищної ради, щоб односельці знали, який насправді «захисник» є Олег КОРКІШКО і що на нього в скрутну хвилину не можливо покластися.

Сподіваюсь на співрозуміння.

З повагою

Командир 28 окремої механізованої бригади

полковник О.В.ЗУБОВСЬКИЙ